Konferenční stůl Spring

Konferenční stůl Spring

Dostupné

Rozměry:  (DxŠxv)

Váha: 

1380 €

Popis produktu

Konferenční stůl Spring 

Vytržený kousek přírody rovnou k Vám domů. Tuhle část kořenového systému jsem objevil náhodu při procházce. Na začátku jsem netušil co z něj může vzniknout. Pustil jsem se tedy do čištění a kartáčování a kořen odvezl na pár měsíců do sušičky na dřevo. Díky tomu dřevo proschlo a teplo zahubilo veškeré houby a jiné patogeny. 

V čase kdy se sušilo, přišel nápad pokusit se z něj udělat stolek. Aby stůl vynikl, musel jsem ho použít v kombinaci s kaleným sklem s mírně zakulacenými rohy. Sklo je krásný materiál, ale je náročný na údržbu. Bylo zapotřebí vymyslet jak to vyvážit a dodat naopak něco praktického. Po pár pokusech, u kterých se mi výsledek nezdál dost dobrý, se mi podařilo připevnit designová kolečka s dutým středem. Kolečka drží celý stůl 10 cm nad zemí. Tak vysoko je to proto, že pod ním bez problémů projede robotický vysavač. Taky díky systému uchycení skla je jeho nasazení a demontáž otázkou vteřin. Jakmile jsem kořen několikrát natřel osmo olejem, tak velmi ztmavl. 

Znovu jsem zapojil fantazii a přemýšlel, co můžu udělat, aby byl stůl skutečně jedinečný. Volba nakonec padla na stabilizovaný mech. Jde o 100% přírodní produkt, při kterém byla v rostlině míza nahrazena glycerinem. Díky tomu si mech udrží krásu celé roky a to bez nároku na závlahu nebo světlo. Zvolil jsem jarní zelenou barvu. Jako celek to vypadá jako by kmen někdo právě vynesl z lesa. A vy můžete mít u Vás doma pocit, že je jaro celý rok.         

Podrobnější informace ve videu při kliknutí na příběh produktu.

Mám zájem o produkt

Napište mi a já Vám co nejdříve odpovím

© 2021 Šrom design | Všechna práva vyhrazena