Konferenční stůl Helena

Konferenční stůl Helena

Dostupné

Rozměry:  130 cm x 61 cm x 45 cm (DxŠxV)

Váha: 28 kg

711 €

Popis produktu

Jednou mi kamarád řekl, že má na zahradě velký kmen ořešáku, který v minulosti zasadil jeho dědeček, oni strom skáceli a teď se ho potřebují zbavit. V ten moment bylo rozhodnuto, že kmen zužitkuji!

Kmen byl na první pohled tak velký, že bylo téměř nemožné s ním pohnout, ale podařilo se mi ho dovézt na pilu. Bylo znát, že kmen už pár let jen tak ležel na zemi a zub času se na něm podepsal, uvnitř byly velké praskliny a vyhnilé díry. To mi nevadilo, dávalo to prostor kreativitě. Z kmene jsem nechal uřezat poctivou desku o tloušťce 6 cm a uložil jsem dřevo na čas do stodoly, kde doschlo.  

Když jsme se pustil do práce na tomto stole, jako první jsem vytáhl ze středu kmene rezavé hřebíky, na které mě už dříve upozornil mračící se pán na pile, když měnil pilový pás. Hrany stolu jsem nechal přírodní a všechny praskliny jsem vyplnil dvousložkovým tmelem obarveným na černo, vše je pečlivě vybroušeno a ošetřeno několika vrstvami tvrdého oleje vhodného pro styk s jídlem. 

Jako podnož slouží dva lichoběžníky  z obdélníkového jeklu 80×20, díky tomu při pohledu ze strany působí dostatečné masivně a naopak při pohledu z čela vzdušně. Podnož je práškově lakovaná matnou černou barvou, která má při bližším pohledu hrubou strukturu.

Podrobnější informace ve videu při kliknutí na příběh produktu.

Mám zájem o produkt

Napište mi a já Vám co nejdříve odpovím

© 2021 Šrom design | Všechna práva vyhrazena